A múlt hétvégi pauza után a páratlan évfolyamok mérkőzéseivel folytatódik a kézilabda gyermekbajnokság.
Nagyarányú győzelmekkel zárták az elmúlt fordulót kézilabdázóink.
Legidősebb korosztályunk Mátészalkán és Hajdúböszörményben, a két évvel fiatalabbak Balmazújvároson és Fehérgyarmaton lépnek pályára.
Két korosztályban, négy helyszínen, tizenkét meccset vívtak meg -zömmel sikerrel- kézilabdázóink.
Az U14-esek Hajdúnánáson és Nyírbátorban folytatják, U12-es csapataink Sárospatakon és Újfehértón lépnek pályára az első játéknapon.
U15-ös lányaink sima sikerekkel folytatták a bajnokságot, míg a fiúk keményen megdolgoztak a maximális pontokért.
Hétvégén az U13-as csapatok bekapcsolódásával újabb korcsoportban kezdi meg a gyermekbajnokságot a DSI Debrecen kézilabda szakosztálya.
A hat mérkőzésből négyen a DSI Debrecen játékosai örülhettek a végén.
Az U14-es korosztályban három csapatunk lép pályára szombaton.
A DSI Debrecen U9-es és U10-es leány kézilabda csapata várja a 2014, 2015 és 2016-os születésű gyerekeket.
A DSI Debrecen U15-ös lány és fiú kézilabda csapata is két-két győzelemmel indította a pontvadászatot, így sikerélményekkel gazdagodva készülhetnek a következő fordulóra.
Hétvégén a kézilabda gyermekbajnokságban is megkezdődnek a mérkőzések. A sorozatot U15-ös csapataink indítják a korosztályos bajnokság II. osztályában.